Lidhuni me ne dhe përfitoni ofertat më të fundit

Transport FALAS

mbi 3000 lek ne Tirane dhe 5,000 lek ne rrethe

3 sample

FALAS

-10% ulje

per porosine e pare

Nevoja te Lekures

Hidratim

Hidratim

Produkte ideale per te restauruar nivelin e hidratimit te lekures dhe barrieren e lipideve, e cila luan rol kyc ne ruajtjen e hidratimit dhe mirembajtes se lekures. Zbulo keto produkte te shenjestruara per hidratim te menjehershem

Yndyre

Yndyre

Produkte ideale per te balancuar nivelin e prodhimit te sebumit te lekures, njekohesisht veprojne per te qetesuar irritimet nga pucrat egzistuese dhe per ti pastruar ato ne saj te perbersve anti-septik te cilet veprojne ndaj bakterieve dhe papastertive qe sjellin pucra, akne dhe lekure te irrituar.

Njolla

Njolla

Produkte ideale per te vene nen kontroll hiperpigmentimin, njollat e moshes ose kur keni abuzuar me rrezet UV duke krijuar njolla te padeshiruara. Ekstrakte bimore alpine & Vitamin PP veprojne per te lehtesuar njollat egzistuese dhe parandaluar daljen e atyre te reja, e gjitha ne nje koleksion te plote.

Anti-plakje

Anti-plakje

Produkte ideale per te vepruar ndaj shenjave te para te moshes dhe ato te nxitura nga stili i jeteses me stres te larte. Mbi ekspozimi ne rreze UV, dehidratimi dhe humbja e lipideve, gazrat e demshem akumulohen mbi lekure duke e zbehur pamjen e saj. Koleksion produktesh te cilet veprojne per te hidratuar, ruajtur dhe rivitalizuar lekuren e mbingarkuar nga stresi dhe stili i jeteses urbane.

Lorem ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.