Filter
 • Brightening day cream spf15 Shikim i shpejtë
  Add to Wishlist
  • Ulje!
   Brightening day cream spf15 Shikim i shpejtë
  • Brightening day cream spf15
  • 5350 LEK 4280 LEK
  • Krem hidratues i mëndafshtë & i lehtë përthithet lehtesisht nga lëkura pa lënë pas ndjesi të yndyrshme. Përmban filtra UVA & UVB për të mbrojtur lëkurën e ndjeshme jo vetëm nga efekti djegës i diellit, por edhe dëmtimet e padukshme të shkaktuara nga rrezet UVA që shkaktojnë plakje të parakohshme. Përbërësit aktiv zbardhues ndihmojnë në zbehjen e njollave të moshës dhe pigmentimit, duke lënë…
  • Shto në shportë
 • Brightening protective shield spf50/pa +++ Brightening protective shield spf50/pa +++ Shikim i shpejtë
  Add to Wishlist
  • Ulje!
   Brightening protective shield spf50/pa +++ Brightening protective shield spf50/pa +++ Shikim i shpejtë
  • Brightening protective shield spf50/pa +++
  • 4550 LEK 3640 LEK
  • Locion super i lehtë ofron mbrojtje shumë efektive ndaj agresorëve në ambient duke dhënë efekt zbardhues. Përmban filtra UVA dhe UVB për të mbrojtur lëkurën ndaj ekspozimit në diell. Përbërësit unik zbardhues të lëkurës ndihmojnë në zbehjen e njollave të moshës dhe pigmentimin, duke lënë pas lëkurën e hidratuar dhe të mbrojtur me pamje të njëtrajtshme.
  • Shto në shportë
 • Daily Defense & Recovery Veil spf 30 Daily Defense & Recovery Veil spf 30 Shikim i shpejtë
  Add to Wishlist
  • Ulje!
   Daily Defense & Recovery Veil spf 30 Daily Defense & Recovery Veil spf 30 Shikim i shpejtë
  • Daily Defense & Recovery Veil spf 30
  • 5350 LEK 4280 LEK
  • Krem hidratues matifikues i lehtë, i formuluar me Kompleksin Ozon Mbrojtës, mbron lëkurën nga efektet dëmtuese të rrezatimit UV, ndotjes dhe radikaleve të lira duke vepruar si një vello mbrojtëse, ndërkohë hidraton lëkurën përgjatë gjithë ditës.
  • Shto në shportë
 • Sun Protection Face Lotion SPF 50+ Sun Protection Face Lotion SPF 50+ Shikim i shpejtë
  Add to Wishlist
  • Ulje!
   Sun Protection Face Lotion SPF 50+ Sun Protection Face Lotion SPF 50+ Shikim i shpejtë
  • Sun Protection Face Lotion SPF 50+
  • 2980 LEK 2384 LEK
  • Krem mbrojtës i lehtë me spektër të gjerë UVA/UVB mbron lëkurën e fytyrës ndaj rrezeve UV. Gjithashtu mbron lëkurën nga stresi oksidues, irritimet e lëkurës dhe djegies nga dielli. Formulim pa vaj dhe rezistent ndaj ujit, stimulon mekanizmat mbrojtëse dhe riparuese të lëkurës. Gjithashtu hidraton lehtë lëkurën dhe e mban atë të butë.
  • Shto në shportë