Filter
 • 24h Cell Energizer Cream 24h Cell Energizer Cream Shikim i shpejtë
  Add to Wishlist
  • Ulje!
   24h Cell Energizer Cream 24h Cell Energizer Cream Shikim i shpejtë
  • 24h Cell Energizer Cream
  • 4750 LEK 3800 LEK
  • Krem i lehtë dhe i mëndafshtë është perfekt për lëkure sensitive. Formulimi unik përmban përqëndrim të lartë të CM-Glucan, i përdorur për dekada në botën farmaceutike për vetitë stimuluese të procesit të rigjenerimit qelizor dhe mekanizmit mbrojtës të lëkurës. Vepron për të forcuar dhe zbehur rrudhat, duke e bërë përbërësin ideal për të shënjestruar shenjat e dukshme të plakjes së…
  • Shto në shportë
 • Cellular Day Cream SPF 15 Cellular Day Cream SPF 15 Shikim i shpejtë
  Add to Wishlist
  • Ulje!
   Cellular Day Cream SPF 15 Cellular Day Cream SPF 15 Shikim i shpejtë
  • Cellular Day Cream SPF 15
  • 7980 LEK 6384 LEK
  • Krem dite i pasur me vitamina A & E që clirohen brenda sferave blu. Në mënyrë efikase lufton radikalet e lira dhe vonon procesin e plakjes. Përmirëson strukurën e lëkurës, zbeh pamjen e vijave të holla dhe rrudhave, ndërkohë faktori mbrojtës ndalon dëmtimin nga dielli dhe trysninë oksiduese të ambientit.
  • Shto në shportë
 • Cellular Extreme Moisture Mask Cellular Extreme Moisture Mask Shikim i shpejtë
  Add to Wishlist
 • Cellular Power Concentrate Cellular Power Concentrate Shikim i shpejtë
  Add to Wishlist
  • Ulje!
   Cellular Power Concentrate Cellular Power Concentrate Shikim i shpejtë
  • Cellular Power Concentrate
  • 10900 LEK 8720 LEK
  • Ky trajtim intensiv rinues përmban 5-fishin e përqëndrimit të Kompleksit ekskluziv ACR G2 që ndodhet në produktet e kujdesit ditor të koleksionit Skincode Exclusive. Është një përforcues i fuqishëm i procesit të rigjenerimit qelizor i cili ngadalësohet me kalimin e viteve. Është ideal për një lëkurë të dehidratuar që tregon shenja të plakjes, pasi përmban një sërë përbërësish që hidratojnë,…
  • Shto në shportë
 • Daily Defense & Recovery Veil spf 30 Daily Defense & Recovery Veil spf 30 Shikim i shpejtë
  Add to Wishlist
  • Ulje!
   Daily Defense & Recovery Veil spf 30 Daily Defense & Recovery Veil spf 30 Shikim i shpejtë
  • Daily Defense & Recovery Veil spf 30
  • 5350 LEK 4280 LEK
  • Krem hidratues matifikues i lehtë, i formuluar me Kompleksin Ozon Mbrojtës, mbron lëkurën nga efektet dëmtuese të rrezatimit UV, ndotjes dhe radikaleve të lira duke vepruar si një vello mbrojtëse, ndërkohë hidraton lëkurën përgjatë gjithë ditës.
  • Shto në shportë
 • Extra Gentle Skin Resurfacing Cream Extra Gentle Skin Resurfacing Cream Shikim i shpejtë
  Add to Wishlist
 • Fortifying Toning Lotion Fortifying Toning Lotion Shikim i shpejtë
  Add to Wishlist
  • Ulje!
   Fortifying Toning Lotion Fortifying Toning Lotion Shikim i shpejtë
  • Fortifying Toning Lotion
  • 2530 LEK 2024 LEK
  • Locion tonifikues i cili pastron lëkurën nga make-up i mbetur dhe papastërtitë e imta dhe përgatit lëkurën për produktet e tjera. Përmban acid laktik për të eksfoliuar butësisht lëkurën, gjalpi shea për qetësim dhe acid hilauronik për hidratim, elasticitet dhe tonifikim.
  • Shto në shportë
 • Pore Refining Mask Shikim i shpejtë
  Add to Wishlist
  • Ulje!
   Pore Refining Mask Shikim i shpejtë
  • Pore Refining Mask
  • 4070 LEK 3256 LEK
  • Maskë me argjil të bardhë e dizenjuar për lëkurë të yndyrshme dhe mikse. Ndihmon që të pastrojë poret nga papastërtitë dhe të përthithë yndyrën e tepërt. Përmban një përbërës biotech të derivuar nga bimet me veti anti-bakteriale, anti-inflamatore dhe efekt ngushtues tek poret dhe lëkura.
  • Shto në shportë
 • Purifying cleansing gel Shikim i shpejtë
  Add to Wishlist
  • Ulje!
   Purifying cleansing gel Shikim i shpejtë
  • Purifying cleansing gel
  • 1710 LEK2580 LEK 1368 LEK - 2064 LEK
  • Xhel pastrues I cili heq make-up, qelizat e vdekura dhe papastërtitë, ndërkohë që rregullon yndyrën sipërfaqësore dhe ruan balancën natyrale të lëkurës duke lënë pas një lëkurë mat
  • Zgjidh opsionet