24h Intensive Moisturizing Hand Cream

1820 LEK

Zhvilluar nga ekspertët e kujdesit për lëkurën, për t’i ofruar kujdes intensiv duarve punëtore. Ky krem ushqyes menjëherë përthithet nga lekura, për të ofruar hidratim afat-gjatë dhe komfort.

Sasia
75 ml
Shto ne listën e dëshirave
Shto ne listën e dëshirave
all-skin
Anti-dark spot
cream
night

REZULTATET

 • Lekura hidratohet dhe forcohet
 • Lekura zbutet dhe mbrohet
 • Duar te zbutura dhe pa-yndyre
 • Te shpetuar duart nga thatesira, skuqja dhe acarimi
 • Te hidratuar dhe zbutur lekuren e duarve
 • Ta pasur me vete ne canten tuaj, kudo qe udhetoni!
 • Pa Paraben
 • Aromatizues pa-alergen
 • Kompleks ACR G2
 • Testuar dermatologjikisht
 • Nuk testohen tek kafshët
CM-Glucan, Kompleks Hidratues, Gjalp Shea, Pantenol

Apliko mbi duar sa herë të nevoitet dhe masazho deri sa të përthithet.

PËRBËRËS AKTIV

Gjalp Shea

 • Trajtues
 • Qetesues

Kompleks Hidratues

 • Hidratim i menjehershem dhe afat gjate
 • Forcon barrieren e lekures
 • Mbron ndaj kushteve atmosferike stresuese per lekuren

Panthenol (Pro-vitamin B5)

 • Anti-inflamator
 • mbrojtes
 • hidratues
 • Restauron hidratimin natyral te lekures

CM Glucan

Derivuar nga majaja e bukëpjekësit, është një stimulues potent i sistemit imunitar.Eshtë studiuar thellësisht për vetitë shëruese në plagë, inflamacione dhe onkologji, për aftësinëpër të stimuluar riparimin dhe rikuperimin e lëkurës pas dëmtimit ose stresit ekstrem.I provurar që:– Përmirëson rigjenerimin e qelizave– Mbron ndaj stresit oksidues të nxitur nga rrezatimi UVA & UVB– Dukshëm përmirëson fortësinë e lëkurës & rrezatimin– Zbeh vijat & rrudhat– Zbeh shenjat e photo-aging & shenjat e para të plakjes

VLERËSIMET

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Be the first to review “24h Intensive Moisturizing Hand Cream”