24h Intensive Moisturizing Lip Balm

1100 LEK

Zhvilluar nga ekspertët e kujdesit për lëkurën për t’i dhënë hidratim afat-gjatë buzëve. Ky balm përvec se hidraton thellësisht, gjithashtu qetëson dhe jep komfort. Për buzë të lumtura, të shëndetshme dhe të buta.

Sasia
10 ml
Shto ne listën e dëshirave
Shto ne listën e dëshirave
all-skin
Anti-dark spot
cream
night

REZULTATET

 • Buzet mbeten te buta dhe hidratuara
 • Shpeton nga thatesia buzet e frenisura
 • Ofron hidratim afat gjate
 • Ushqen dhe mbron
 • Te hidratuar thellesisht buzet
 • Ofruar komfort & zbutje buzeve te frenisuar
 • Ta pasur me vete ne canten tuaj, kudo qe udhetoni!
 • Pa Paraben
 • Aromatizues pa-alergen
 • Kompleks ACR G2
 • Testuar dermatologjikisht
 • Nuk testohen tek kafshët
CM-Glucan, Kompleks Hidratues, Gjalp Shea

Apliko mbi buzë sa herë të nevoitet.

PËRBËRËS AKTIV

Gjalp Shea

 • Trajtues
 • Qetesues

Kompleks Hidratues

 • Hidratim i menjehershem dhe afat gjate
 • Forcon barrieren e lekures
 • Mbron ndaj kushteve atmosferike stresuese per lekuren

Panthenol (Pro-vitamin B5)

 • Anti-inflamator
 • mbrojtes
 • hidratues
 • Restauron hidratimin natyral te lekures

CM Glucan

Derivuar nga majaja e bukëpjekësit, është një stimulues potent i sistemit imunitar.Eshtë studiuar thellësisht për vetitë shëruese në plagë, inflamacione dhe onkologji, për aftësinëpër të stimuluar riparimin dhe rikuperimin e lëkurës pas dëmtimit ose stresit ekstrem.I provurar që:– Përmirëson rigjenerimin e qelizave– Mbron ndaj stresit oksidues të nxitur nga rrezatimi UVA & UVB– Dukshëm përmirëson fortësinë e lëkurës & rrezatimin– Zbeh vijat & rrudhat– Zbeh shenjat e photo-aging & shenjat e para të plakjes

VLERËSIMET

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Be the first to review “24h Intensive Moisturizing Lip Balm”