Cellular Anti-Aging Cream

9950 LEK

Krem hidratues i mëndafshtë dhe i butë lufton plakjen në nivel qelizor.Kompleksi ACR G2 vepron për të rigjeneruar qelizat duke nxjerë në pah një lëkurë rinore dhe të shëndetshme. E përforcuar me DermaxylTM për të zbutur rrudhat, ky hidratues është zgjidhja ideale për një lëkurë të maturuar që ka nevojë për rigjenerim.

Sasia
50 ml
Shto ne listën e dëshirave
Shto ne listën e dëshirave
all-skin
Anti-dark spot
cream
night

REZULTATET

 • Lëkura mbetet e bukur, e butë & më rrezatuese
 • Zvogëlon pamjen e vijave të holla & rrudhave
 • Përmirëson strukturën & shëndetin e lëkurës
 • Forcon & tonifikon lëkurën
 • Forcimin dhe tonifikimin e rrudhave
 • Përforcimin e sintezës së kolagjenit
 • Riparimin e rrudhave ekzistuese te lëkurës
 • Përmiresimin e strukturës dhe shendetit të lëkurës
 • Pa Paraben
 • Aromatizues pa-alergen
 • Kompleks ACR G2
 • Testuar dermatologjikisht
 • Nuk testohen tek kafshët
Kompleksi ACR G2, DermaxylTM, Vitamin C & E, Ekstrak Hypericum perforatum, Gjalp shea

Në mëngjes dhe në darkë, mbi fytyrë dhe qafë të pastër pasi të kesh aplikuar serum Skincode.

PËRBËRËS AKTIV

DermaxylTM

 • Riparon dhe forcon barrieren sipërfaqësore

Ekstrakt Lule Calendula

 • Shërues
 • Antiseptik
 • Anti-inflamator

Gjalp Shea

 • Trajtues
 • Qetesues

Vitamin C & E

 • Antioksidues
 • Zbardhues
 • Nxit Kolagjenin

Kompleksi ACR

Perbere nga Syn-Tacks dhe Lipobelle Soyaglycone ® Syn®-Tacks është një përzierje e Tri-Peptid & Tetra-Peptid-7, që rrisin komunikimin qelizor & përmirësojne ushqyerjen epidermiale për të zvogeluar rrudhat, rritur tonicitetin e lëkurës & fortesine & per te përmirësuar qëndrueshmërine lëkurës. Soyaglycone është nxites I fuqishem natyral i kolagjenit që depërton thellë në lëkurë & është përfshirë në preparat lipozomal. Ofron lifting te dukshem & zvogëlon pamjen e vijave dhe rrudhave. Studimet tregojnë përmirësim të dukshëm në kompaktësinë, reduktimin e rrudhave & një rritje të tonicitetit & qëndrueshmërine se lëkurës.

VLERËSIMET

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Be the first to review “Cellular Anti-Aging Cream”