Cellular Anti-Aging Sheet Mask

6950 LEK

Maskë që ju jep rezultate të menjëhershme të një trajtimi fytyre Spa. Përmban një eliksir potent me efekt botox, duke zbehur vijat e rrudhat, ndërkohë stimulon prodhimin e faktorëve të dobishëm për lëkurën duke e lënë atë të relaksuar dhe rrezatuese. Përmban kompleksin unik ACR, për rigjenerimin e qelizave dhe nxitjen e një lëkure rinore.

Sasia
20 ml
Shto ne listën e dëshirave
Shto ne listën e dëshirave
all-skin
Anti-dark spot
cream
night

REZULTATET

 • Rezultat I menjëhershem si një trajtim fytyre në SPA
 • Efekt I menjëhershëm si botox
 • Zbeh vijat e holla dhe rrudhat
 • Për të gjitha tipet e lëkurës
 • Për një trajtim të shpejtë anti-aging si në SPA
 • Për të rritur elasticitetin dhe rigjenerimin qelizor
 • Për të pasur një lëkurë më të shëndetshme dhe të ndritshme
 • Pa Paraben
 • Aromatizues pa-alergen
 • Kompleks ACR G2
 • Testuar dermatologjikisht
 • Nuk testohen tek kafshët
Kompleksi ACR, Vitamin E, Ujë hidratues Zvicerian, Amelioc TM, Happy Skin TM active

Vendose maskën në fytyrë. Butësisht hiq filmin plastik derisa maska të fiksohet mbi lëkurë. Lëre të veprojë për 15-30 minuta dhe më pas hiqe butësisht. Masazho serumin mbi pytyrë derisa të përthithet. Apliko më pas hidratuesin.

PËRBËRËS AKTIV

Acid Hilauronik

 • Super hidratues

Amelioc TM

 • Efekt si Botox

Ujë hidratues Zvicerian

 • Hidratues dhe Freskues

Vitamin C

 • Antioksidues
 • Zbardhon lëkurën
 • Përforcues kolagjeni

Kompleksi ACR

Perbere nga Syn-Tacks dhe Lipobelle Soyaglycone ® Syn®-Tacks është një përzierje e Tri-Peptid & Tetra-Peptid-7, që rrisin komunikimin qelizor & përmirësojne ushqyerjen epidermiale për të zvogeluar rrudhat, rritur tonicitetin e lëkurës & fortesine & per te përmirësuar qëndrueshmërine lëkurës. Soyaglycone është nxites I fuqishem natyral i kolagjenit që depërton thellë në lëkurë & është përfshirë në preparat lipozomal. Ofron lifting te dukshem & zvogëlon pamjen e vijave dhe rrudhave. Studimet tregojnë përmirësim të dukshëm në kompaktësinë, reduktimin e rrudhave & një rritje të tonicitetit & qëndrueshmërine se lëkurës.

VLERËSIMET

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Be the first to review “Cellular Anti-Aging Sheet Mask”