Cellular Cleansing Milk

3180 LEK

Pastrues I cili heq butësisht make-up dhe papastërtitë në sipërfaqe. E bën lëkurën të ndihet e pastër dhe e qetë.

Sasia
200 ml
Shto ne listën e dëshirave
Shto ne listën e dëshirave
all-skin
Anti-dark spot
cream
night

REZULTATET

 • Lëkura mbetet e pastër & e butë
 • Jep lëkurës komfort
 • Lë pas ndjësinë butësisë & mbushjes
 • Pastrimin e lëkurës me butësi
 • Heqjen e papastërtive dhe makeup
 • Hidratimin dhe ushqimin e lëkurës
 • Pa Paraben
 • Aromatizues pa-alergen
 • Kompleks ACR G2
 • Testuar dermatologjikisht
 • Nuk testohen tek kafshët
Kompleksi ACR G2, Ekstrakt Lulemisri, Vitamin C & E, Acid Hilauronik

Në mëngjes dhe në darkë, apliko produktin me një pambuk dhe butësisht masazho mbi fytyrë dhe qafë me veprime rrethore. Me pas tonifiko lëkurën me Cellular Revitalizing Toner dhe kompleto kujdesin për lëkurën me aplikim të hidratuesit dhe serumit përkatës

PËRBËRËS AKTIV

Acid Hilauronik

 • Super hidratues

Ekstrakt Lulemisri

 • Qetësues

Vitamin C & E

 • Antioksidues
 • Zbardhues
 • Nxit Kolagjenin

Kompleksi ACR

Perbere nga Syn-Tacks dhe Lipobelle Soyaglycone ® Syn®-Tacks është një përzierje e Tri-Peptid & Tetra-Peptid-7, që rrisin komunikimin qelizor & përmirësojne ushqyerjen epidermiale për të zvogeluar rrudhat, rritur tonicitetin e lëkurës & fortesine & per te përmirësuar qëndrueshmërine lëkurës. Soyaglycone është nxites I fuqishem natyral i kolagjenit që depërton thellë në lëkurë & është përfshirë në preparat lipozomal. Ofron lifting te dukshem & zvogëlon pamjen e vijave dhe rrudhave. Studimet tregojnë përmirësim të dukshëm në kompaktësinë, reduktimin e rrudhave & një rritje të tonicitetit & qëndrueshmërine se lëkurës.

VLERËSIMET

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Be the first to review “Cellular Cleansing Milk”