Cellular Extreme Moisture Mask

6950 LEK

Maskë hidratuese anti-rrudhë për lëkurën. Eshtë e pasur me anti-oksidues dhe isoflavone që i japin nje ‘lift’ & fortësojnë lëkurën. Vijat e holla mbushen dhe duke dhënë një pamje rinore dhe të shëndetshme.

Sasia
50 ml
Shto ne listën e dëshirave
Shto ne listën e dëshirave
all-skin
Anti-dark spot
cream
night

REZULTATET

 • Lëkura mbetet e butë & hidratuar
 • Vijat e dehidratimit mbushen
 • Lëkura rimerr pamjen rinore & të shëndetshme
 • Hidratimin e lëkures së thatë
 • Luftimin e shenjave të plakjes
 • Zbehjen e shenjave të dehidratimit
 • Përforcimin e funksioneve vitale të lëkurës
 • Mbrojtjen e lëkurës nga agresorët e ambientit
 • Pa Paraben
 • Aromatizues pa-alergen
 • Kompleks ACR G2
 • Testuar dermatologjikisht
 • Nuk testohen tek kafshët
Kompleksi ACR G2, Bisobolol, Acid hilauronik, Vitamin E

Në mëngjes dhe në mbrëmje si maskë. Lëre të veprojë për 10-15 minuta. Shplaj me ujë. Vazhdo me rutinën e zakonshme. Si vello hidratuese: Në mbrëmje, aplikoje mbi serumin ose hidratuesin. Lëre të veprojë gjatë natës.

PËRBËRËS AKTIV

Acid Hilauronik

 • Super hidratues

Bisobolol

 • Anti-inflamator

Vitamin E

 • Anti-Oksidues
 • Hidratues
 • Tonifikon qelizat

Kompleksi ACR

Perbere nga Syn-Tacks dhe Lipobelle Soyaglycone ® Syn®-Tacks është një përzierje e Tri-Peptid & Tetra-Peptid-7, që rrisin komunikimin qelizor & përmirësojne ushqyerjen epidermiale për të zvogeluar rrudhat, rritur tonicitetin e lëkurës & fortesine & per te përmirësuar qëndrueshmërine lëkurës. Soyaglycone është nxites I fuqishem natyral i kolagjenit që depërton thellë në lëkurë & është përfshirë në preparat lipozomal. Ofron lifting te dukshem & zvogëlon pamjen e vijave dhe rrudhave. Studimet tregojnë përmirësim të dukshëm në kompaktësinë, reduktimin e rrudhave & një rritje të tonicitetit & qëndrueshmërine se lëkurës.

VLERËSIMET

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Be the first to review “Cellular Extreme Moisture Mask”