Cellular Perfect Skin Capsules

11500 LEK

Ky serum lluksoz dhe i mëndafshtë është një përzierje e fortë anti-oksiduesish, që mbrojnë lëkurën nga radikalet e lira dhe përmirëson elasticitetin e lëkurës. Stimulon, rigjeneron dhe qetëson lëkurën. Kur aplikohet, lëkura do ndihet e butë, e mëndafshtë

Sasia
45 Kapsula
Shto ne listën e dëshirave
Shto ne listën e dëshirave
all-skin
Anti-dark spot
cream
night

REZULTATET

 • Menjëherë pas aplikimit lëkura duket e përkryer & e mëndafshtë
 • Krijon një barrier për të mbrojtur lëkurën & mirëmbajtur hidratimin
 • Anti-oksidues të fortë mbrojnë nga radikalet e lira
 • Hidratues & zbutës i përkryer për lëkurën
 • Make-up aplikohet le
 • Stimulimin dhe rigjenerimin e lëkurës
 • Përmirësimin e elasticitetit të lëkurës
 • Hidratim dhe zbutje të përkryer të lëkurës
 • Forcimin e rezistencës natyrale të lëkurës ndaj plakjes së parakohshme
 • Pa Paraben
 • Aromatizues pa-alergen
 • Kompleks ACR G2
 • Testuar dermatologjikisht
 • Nuk testohen tek kafshët
Ekstrakt Polifenoli nga fara rrushit, Fosfolipide, Acid hilauronik, Ekstrakt rrënje Ginseng, Centella asiatica, Ekstrakt agulice

Në mëngjes dhe në darkë, apliko mbi fytyrë dhe qafë të pastër. Mund të përdoret veçmas ose të aplikohet hidratuesi Skincode dhe make-up (fondatina qëndron më gjatë). Shmang zonën rreth syve.

PËRBËRËS AKTIV

Acid Hilauronik

 • Super hidratues

Centella asiatica

 • Rikthen elasticitetin

Ekstrakt agulice

 • Shërues dhe tonifikues

Ekstrakt Polifenoli nga fara rrushit

 • Rregullon balancën e hidratimit

Ekstrakt rrënje Ginseng

 • Rivitalizues

Kompleksi ACR

Perbere nga Syn-Tacks dhe Lipobelle Soyaglycone ® Syn®-Tacks është një përzierje e Tri-Peptid & Tetra-Peptid-7, që rrisin komunikimin qelizor & përmirësojne ushqyerjen epidermiale për të zvogeluar rrudhat, rritur tonicitetin e lëkurës & fortesine & per te përmirësuar qëndrueshmërine lëkurës. Soyaglycone është nxites I fuqishem natyral i kolagjenit që depërton thellë në lëkurë & është përfshirë në preparat lipozomal. Ofron lifting te dukshem & zvogëlon pamjen e vijave dhe rrudhave. Studimet tregojnë përmirësim të dukshëm në kompaktësinë, reduktimin e rrudhave & një rritje të tonicitetit & qëndrueshmërine se lëkurës.

VLERËSIMET

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Be the first to review “Cellular Perfect Skin Capsules”