Cellular Wrinkle Prohibiting Serum

8750 LEK

Serum I pasur me me ACR G2 shërben për të zbehur rrudhat egzistuese dhe zbutur lëkurën. Serumi është formuluar për të rigjallëruar lëkurën në nivel qelizor duke I dhënë menjëherë një rrezatim rinor.

Sasia
30 ml
Shto ne listën e dëshirave
Shto ne listën e dëshirave
all-skin
Anti-dark spot
cream
night

REZULTATET

 • Lëkura menjhëherë duket e korrigjuar
 • Rikthen lëkurës shëndet
 • Zbeh pamjen e rrudhave egzisutese & vonon daljen e rrudhave të reja
 • Ristrukturon, mbush & forcon lëkurën
 • Lëkura mbetet më rinore, e butë & rrezatuese
 • Sipërfaqja e lëkurës mbetet me pamje të mëndafshtë
 • Reduktimin e rrudhave dhe vijave të shprehisë
 • Korrigjimin dhe ristrukturimin e lëkurës
 • Rritjen e elasticitetit të lëkurës
 • Vonimin e daljes së rrudhave të reja
 • Pa Paraben
 • Aromatizues pa-alergen
 • Kompleks ACR G2
 • Testuar dermatologjikisht
 • Nuk testohen tek kafshët
Kompleksi ACR G2, Kompleksi rrudhë-zvogëlues, Ekstrakt ginseng, Acid hilauronik
Në mëngjes dhe në darkë, apliko mbi fytyrë dhe qafë të pastër. Shmang kontaktin me sytë. Më pas apliko hidratuesin e përshtatshëm Skincode

PËRBËRËS AKTIV

Acid Hilauronik

 • Super hidratues

Ameliox

 • Zvogëlon rrudhat dhe vijat e imta

Ekstrakt Ginseng

 • Rivitalizues

Vitamin E

 • Anti-Oksidues
 • Hidratues
 • Tonifikon qelizat

Kompleksi ACR

Perbere nga Syn-Tacks dhe Lipobelle Soyaglycone ® Syn®-Tacks është një përzierje e Tri-Peptid & Tetra-Peptid-7, që rrisin komunikimin qelizor & përmirësojne ushqyerjen epidermiale për të zvogeluar rrudhat, rritur tonicitetin e lëkurës & fortesine & per te përmirësuar qëndrueshmërine lëkurës. Soyaglycone është nxites I fuqishem natyral i kolagjenit që depërton thellë në lëkurë & është përfshirë në preparat lipozomal. Ofron lifting te dukshem & zvogëlon pamjen e vijave dhe rrudhave. Studimet tregojnë përmirësim të dukshëm në kompaktësinë, reduktimin e rrudhave & një rritje të tonicitetit & qëndrueshmërine se lëkurës.

VLERËSIMET

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Be the first to review “Cellular Wrinkle Prohibiting Serum”