Firming Eye Zone Gel

4300 LEK

Krem syri në trajtë xheli, i formuluar për të konturuar, forcuar dhe për t?i dhënë lift lëkurës delikate rreth syve. Zona rreth syve mbetet me një rrezatim të shëndetshëm dhe hidratim të balancuar. Për efekt freskues mund të mbahet në frigorifer.

Sasia
20 ml
Shto ne listën e dëshirave
Shto ne listën e dëshirave
all-skin
Anti-dark spot
cream
night

REZULTATET

 • Lëkura rreth syve ndihet e liftuar dhe rrezatuese
 • Vijat e holla mbushen
 • Super hidratues
 • Te zbehur pamjen e vijave te holla & rrudhave
 • T’I dhene lifting & rrezatim konturin rreth syve
 • Mbrojtur lekuren nga ndotja & radikalet e lira
 • Rikthen balancen e hidratimit konturit delikat
 • Pa Paraben
 • Aromatizues pa-alergen
 • Kompleks ACR G2
 • Testuar dermatologjikisht
 • Nuk testohen tek kafshët
CM-Glucan, Ekstrakt Lajthie, Acid Hilauronik

Në mëngjes dhe në darkë, apliko lehtë mbi lëkurën delikate rreth syve

PËRBËRËS AKTIV

Ekstrakt Lajthie Eger

 • Anti-inflamator
 • Sherues
 • Rigjenerues
 • Zbutes

Hilauronat Sodiumi

 • Super hidratues
 • Mund të mbajë 1’000 here peshën e vetë në ujë

Pro Vitamin B5

 • Anti-inflamator
 • Hidratues

CM Glucan

Derivuar nga majaja e bukëpjekësit, është një stimulues potent i sistemit imunitar.Eshtë studiuar thellësisht për vetitë shëruese në plagë, inflamacione dhe onkologji, për aftësinëpër të stimuluar riparimin dhe rikuperimin e lëkurës pas dëmtimit ose stresit ekstrem.I provurar që:– Përmirëson rigjenerimin e qelizave– Mbron ndaj stresit oksidues të nxitur nga rrezatimi UVA & UVB– Dukshëm përmirëson fortësinë e lëkurës & rrezatimin– Zbeh vijat & rrudhat– Zbeh shenjat e photo-aging & shenjat e para të plakjes

VLERËSIMET

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Be the first to review “Firming Eye Zone Gel”