Revitalizing Eye Contour Cream

4450 LEK

Krem syri i mëndafshtë I cili ushqen, riparon dhe rigjallëron lëkurën delikate rreth syve. ?shtë i formuluar për të zbehur rrathët e errët dhe zvogëluar enjtjen poshtë syve duke lënë pas një kontur të qëndrueshëm, të freskët dhe rinor.

Sasia
15 ml
Shto ne listën e dëshirave
Shto ne listën e dëshirave
all-skin
Anti-dark spot
cream
night

REZULTATET

 • Lëkura ndihet më e forcuar
 • Konturi rreth syve duket i freskët dhe i ndricuar
 • Zvogëlon me efikasitet pamjen e vijave të imta & rrudhave
 • Per te rivitalizuar konturin delikat te syve
 • Zbehur pamjen e rratheve te erret
 • Zvogeluar borsat poshte syve
 • Stimuluar rigjenerimin qelizor
 • Kontur te fresket & rrezatues
 • Pa Paraben
 • Aromatizues pa-alergen
 • Kompleks ACR G2
 • Testuar dermatologjikisht
 • Nuk testohen tek kafshët
CM-Glucan, Kafeinë, Ekstrakte nga fara e Gështenjes se Eger, Perzierje botanike zbardhuese

Në mëngjes dhe në darkë, apliko lehtë mbi lëkurën delikate rreth syve

PËRBËRËS AKTIV

Ekstrakt Aloe Vera

 • Hidraton
 • Mbron
 • Sheron
 • Promovon rinimin qelizor

Gështenjë e Egër

 • Forcon muret e enëve të gjakut
 • Përmirëson mikroqarkullimin

Kafeine

 • Detoksifikon
 • Zvogelon fryerjen
 • Zvogelon depozitat e dhjamit

Pro Vitamin B5

 • Anti-inflamator
 • Hidratues

Vaj Bajame të Ëmbël

 • Zbutës
 • Qetësues

Vitamin C

 • Antioksidues
 • Zbardhon lëkurën
 • Përforcues kolagjeni

Vitamin E

 • Anti-Oksidues
 • Hidratues
 • Tonifikon qelizat

CM Glucan

Derivuar nga majaja e bukëpjekësit, është një stimulues potent i sistemit imunitar.Eshtë studiuar thellësisht për vetitë shëruese në plagë, inflamacione dhe onkologji, për aftësinëpër të stimuluar riparimin dhe rikuperimin e lëkurës pas dëmtimit ose stresit ekstrem.I provurar që:– Përmirëson rigjenerimin e qelizave– Mbron ndaj stresit oksidues të nxitur nga rrezatimi UVA & UVB– Dukshëm përmirëson fortësinë e lëkurës & rrezatimin– Zbeh vijat & rrudhat– Zbeh shenjat e photo-aging & shenjat e para të plakjes

VLERËSIMET

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Be the first to review “Revitalizing Eye Contour Cream”