Filter
 • 24h Cell Energizer Cream 24h Cell Energizer Cream Shikim i shpejtë
  Add to Wishlist
  • 24h Cell Energizer Cream 24h Cell Energizer Cream Shikim i shpejtë
  • 24h Cell Energizer Cream
  • 5380 LEK
  • Krem i lehtë dhe i mëndafshtë është perfekt për lëkure sensitive. Formulimi unik përmban përqëndrim të lartë të CM-Glucan, i përdorur për dekada në botën farmaceutike për vetitë stimuluese të procesit të rigjenerimit qelizor dhe mekanizmit mbrojtës të lëkurës. Vepron për të forcuar dhe zbehur rrudhat, duke e bërë përbërësin ideal për të shënjestruar shenjat e dukshme të plakjes së…
  • Shto në shportë
 • 24h Comfort Body Lotion Shikim i shpejtë
  Add to Wishlist
  • 24h Comfort Body Lotion Shikim i shpejtë
  • 24h Comfort Body Lotion
  • 2980 LEK
  • Locion trupi ultra-hidratues dhe ushqyes, zbut dhe qetëson lëkurën, edhe atë më të ndjeshme. Tekstura e lehtë lejon që të përthithet menjëherë nga lëkura. Formuluar me kompleks Hidratues, vaj Kukui dhe CM-Glucan për të lënë pas lëkurë super të butë dhe të qetë.
  • Shto në shportë
 • 24h De-stress Comfort Balm Shikim i shpejtë
  Add to Wishlist
  • 24h De-stress Comfort Balm Shikim i shpejtë
  • 24h De-stress Comfort Balm
  • 4680 LEK
  • Balm hidratues, qetësues & intensiv, ideal për lëkurë të thatë, shumë të thatë & sensitive. Përmban ingredient aktiv multi-funksional, i zhvilluar për të qetësuar skuqjen, kruajtjet dhe rikthimin e komfortit lëkurës së irrituar.
  • Shto në shportë
 • 24h Intensive Moisturizing Hand Cream Shikim i shpejtë
  Add to Wishlist
 • 24h Intensive Moisturizing Lip Balm Shikim i shpejtë
  Add to Wishlist
 • 24h vitalizing lift serum-in-oil 24h vitalizing lift serum-in-oil Shikim i shpejtë
  Add to Wishlist
  • 24h vitalizing lift serum-in-oil 24h vitalizing lift serum-in-oil Shikim i shpejtë
  • 24h vitalizing lift serum-in-oil
  • 5980 LEK
  • Ky formulim inovativ serum-në-vaj ofron përfitimet e një serumi aktiv me komfortin e vajrave thellësisht ushqyes, të pasur në acide yndyrore omega 3 dhe 6 për të bërë lëkurën të butë si mëndafsh. Vaji i cmuar Jojoba dhe Susami sëbashku me kompleksin e Piperit Sichuan lifting, hidratojnë dhe rigjenerojnë lëkurën përgjatë 24h. Lëkura duket më e liftuar, shenjat e para…
  • Shto në shportë
 • 3-in-1 Gentle Cleanser 3-in-1 Gentle Cleanser Shikim i shpejtë
  Add to Wishlist
 • Brightening day cream spf15 Shikim i shpejtë
  Add to Wishlist
  • Brightening day cream spf15 Shikim i shpejtë
  • Brightening day cream spf15
  • 5750 LEK
  • Krem hidratues i mëndafshtë & i lehtë përthithet lehtesisht nga lëkura pa lënë pas ndjesi të yndyrshme. Përmban filtra UVA & UVB për të mbrojtur lëkurën e ndjeshme jo vetëm nga efekti djegës i diellit, por edhe dëmtimet e padukshme të shkaktuara nga rrezet UVA që shkaktojnë plakje të parakohshme. Përbërësit aktiv zbardhues ndihmojnë në zbehjen e njollave të moshës dhe pigmentimit, duke lënë…
  • Shto në shportë
 • Brightening eye contour cream Shikim i shpejtë
  Add to Wishlist
  • Brightening eye contour cream Shikim i shpejtë
  • Brightening eye contour cream
  • 4950 LEK
  • Krem zbardhues për konturin e syve, me një kombinim potent përbërësish aktiv për të ndricuar, zbutur dhe detoksifikuar konturin rreth syve. Përmban Vitamin B3 dhe kompleks të derivuar nga 7 bimë alpine për të ndihmuar në zbehjen e njollave të errëta dhe kompleks me alga jeshile i zgjedhur për veprimin ndaj rrathëve të errët.
  • Shto në shportë
 • Brightening protective shield spf50/pa +++ Brightening protective shield spf50/pa +++ Shikim i shpejtë
  Add to Wishlist
  • Brightening protective shield spf50/pa +++ Brightening protective shield spf50/pa +++ Shikim i shpejtë
  • Brightening protective shield spf50/pa +++
  • 4950 LEK
  • Locion super i lehtë ofron mbrojtje shumë efektive ndaj agresorëve në ambient duke dhënë efekt zbardhues. Përmban filtra UVA dhe UVB për të mbrojtur lëkurën ndaj ekspozimit në diell. Përbërësit unik zbardhues të lëkurës ndihmojnë në zbehjen e njollave të moshës dhe pigmentimin, duke lënë pas lëkurën e hidratuar dhe të mbrojtur me pamje të njëtrajtshme.
  • Shto në shportë
 • Brightening total clarity serum Shikim i shpejtë
  Add to Wishlist
  • Brightening total clarity serum Shikim i shpejtë
  • Brightening total clarity serum
  • 5700 LEK
  • Serum i lehtë & hidratues, i formuluar me Vitamin B3 dhe një kompleks të derivuar nga 7 bimë alpine për të trajtuar zonat që shfaqin shenja pigmentimi dhe imperfeksione të tjera. Përdoret sëbashku me brightening day cream spf15 për të minimizuar pamjen e njollave të errta.
  • Shto në shportë
 • Cellular Anti-Aging Cream Shikim i shpejtë
  Add to Wishlist
  • Cellular Anti-Aging Cream Shikim i shpejtë
  • Cellular Anti-Aging Cream
  • 9950 LEK
  • Krem hidratues i mëndafshtë dhe i butë lufton plakjen në nivel qelizor.Kompleksi ACR G2 vepron për të rigjeneruar qelizat duke nxjerë në pah një lëkurë rinore dhe të shëndetshme. E përforcuar me DermaxylTM për të zbutur rrudhat, ky hidratues është zgjidhja ideale për një lëkurë të maturuar që ka nevojë për rigjenerim.
  • Shto në shportë