24h Comfort Body Lotion

2980 LEK

Locion trupi ultra-hidratues dhe ushqyes, zbut dhe qetëson lëkurën, edhe atë më të ndjeshme. Tekstura e lehtë lejon që të përthithet menjëherë nga lëkura. Formuluar me kompleks Hidratues, vaj Kukui dhe CM-Glucan për të lënë pas lëkurë super të butë dhe të qetë.

all-skin
Anti-dark spot
cream
night

REZULTATET

 • Zbut, qeteson dhe limon pjeset e thata ne te gjithe trupin
 • Hidraton thellesisht
 • Produkt me shume perdorime
 • diten/nate ose sa here nevoitet
 • Pershtatshem edhe per lekuren me te ndjeshme
 • Ta ushqyer dhe hidratuar lekuren me nje produkt
 • Te qetesuar lekuren sensitive te trupit
 • Te gjithet tipet e lekrues se trupit
 • Pa Paraben
 • Aromatizues pa-alergen
 • Kompleks ACR G2
 • Testuar dermatologjikisht
 • Nuk testohen tek kafshët
CM-Glucan, kompleks Hidratimi, vaj Kukui

Apliko mbi trup pas larjes, ose apliko sa herë i nevoitet hidratim lëkurës së trupit.

PËRBËRËS AKTIV

Kompleks Hidratues

 • Hidratim i menjehershem dhe afat gjate
 • Forcon barrieren e lekures
 • Mbron ndaj kushteve atmosferike stresuese per lekuren

Vaj Kukui

 • Qetesues
 • zbutes
 • hidratues
 • Burim i pasur i EFA (linoleik dhe linolenik)

CM Glucan

Derivuar nga majaja e bukëpjekësit, është një stimulues potent i sistemit imunitar.Eshtë studiuar thellësisht për vetitë shëruese në plagë, inflamacione dhe onkologji, për aftësinëpër të stimuluar riparimin dhe rikuperimin e lëkurës pas dëmtimit ose stresit ekstrem.I provurar që:– Përmirëson rigjenerimin e qelizave– Mbron ndaj stresit oksidues të nxitur nga rrezatimi UVA & UVB– Dukshëm përmirëson fortësinë e lëkurës & rrezatimin– Zbeh vijat & rrudhat– Zbeh shenjat e photo-aging & shenjat e para të plakjes

VLERËSIMET

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Be the first to review “24h Comfort Body Lotion”