3-in-1 Gentle Cleanser

2850 LEK

Locion i butë i cili ka veprim të tre-fishtë, pastron, heq make up nga sytë dhe fytyra dhe e hidraton atë. Eshtë në trajtë qumshti dhe formula respekton balancen natyrale të hidratimin të lëkurës.

Sasia
200 ml
Shto ne listën e dëshirave
Shto ne listën e dëshirave
all-skin
Anti-dark spot
cream
night

REZULTATET

 • Lekura mbetet plotesisht e paster
 • Le ndjesi te menjehershme butesie dhe komforti ne lekure
 • Lekura ndihet e fresket
 • Te pastruar butesisht fytyren & syte
 • Hidratuar dhe pastruar lekuren me nje veprim
 • Lekure normale
 • te thate qe ka nevoje per lares qe ofron komfort dhe pastrim pa acaruar lekuren e thate ose sensitive.
 • Pa Paraben
 • Aromatizues pa-alergen
 • Kompleks ACR G2
 • Testuar dermatologjikisht
 • Nuk testohen tek kafshët
CM-Glucan, Panthenol (Provitamin B5), Apricot Oil

Aplikoje në fytyrë dhe tek syte me një pambuk ose me mollëzat e gishtave duke e masazhuar në mënyrë rrethore. Hiqe me pambuk ose shpëlaje me ujë

PËRBËRËS AKTIV

Pantenol (vit.B5)

 • Qetesues
 • Hidratues

Vaj Kajsie

 • Eshte zbutes, ushqyes, tonifikues dhe hidratues Vaji eshte i pasur ne provitamin A dhe vitamin E si dhe ne omega 6 dhe omega 9 acide yndyrore te pangopura dhe nd ihmon te ngadalesoje plakjen e parakoheshme te lekures

CM Glucan

Derivuar nga majaja e bukëpjekësit, është një stimulues potent i sistemit imunitar.Eshtë studiuar thellësisht për vetitë shëruese në plagë, inflamacione dhe onkologji, për aftësinëpër të stimuluar riparimin dhe rikuperimin e lëkurës pas dëmtimit ose stresit ekstrem.I provurar që:– Përmirëson rigjenerimin e qelizave– Mbron ndaj stresit oksidues të nxitur nga rrezatimi UVA & UVB– Dukshëm përmirëson fortësinë e lëkurës & rrezatimin– Zbeh vijat & rrudhat– Zbeh shenjat e photo-aging & shenjat e para të plakjes

VLERËSIMET

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Be the first to review “3-in-1 Gentle Cleanser”