Intensive Lifting Serum

4300 LEK

Serum i lehtë, i formuluar për të hidratuar dhe ndricuar lëkurën e lodhur. Hidraton në thellësi, ndërkohë përbërës aktiv të tjerë rikthejnë qëndrueshmërinë lëkurës

all-skin
Anti-dark spot
cream
night

REZULTATET

 • Rikthen shëndet lëkurës
 • Jep hidratim te menjëhershëm lëkurës
 • Lëkura mbetet e butë & mbushur
 • Lëkura ndihet e liftuar, rrezatuese & butë
 • Zvogëlon pamjen e vijave të holla & rrudhave
 • Per te hidratuar, zbutur & forcuar imunitetin e lekures
 • Dhene lekures vitalitet, tonifikim & qendrueshmeri.
 • Pa Paraben
 • Aromatizues pa-alergen
 • Kompleks ACR G2
 • Testuar dermatologjikisht
 • Nuk testohen tek kafshët
CM-Glucan, Vitamin A, C & E, Ekstrakt Aloe Vera, Acid Hilauronik

Në mëngjes dhe në darkë, apliko mbi fytyrë dhe qafë të pastër. Shmang zonën rreth syve. Apliko më pas hidratuesin tënd Skincode.

PËRBËRËS AKTIV

Ekstrakt Aloe Vera

 • Hidraton
 • Mbron
 • Sheron
 • Promovon rinimin qelizor

Hilauronat Sodiumi

 • Super hidratues
 • Mund të mbajë 1’000 here peshën e vetë në ujë

Vitamin C

 • Antioksidues
 • Zbardhon lëkurën
 • Përforcues kolagjeni

CM Glucan

Derivuar nga majaja e bukëpjekësit, është një stimulues potent i sistemit imunitar.Eshtë studiuar thellësisht për vetitë shëruese në plagë, inflamacione dhe onkologji, për aftësinëpër të stimuluar riparimin dhe rikuperimin e lëkurës pas dëmtimit ose stresit ekstrem.I provurar që:– Përmirëson rigjenerimin e qelizave– Mbron ndaj stresit oksidues të nxitur nga rrezatimi UVA & UVB– Dukshëm përmirëson fortësinë e lëkurës & rrezatimin– Zbeh vijat & rrudhat– Zbeh shenjat e photo-aging & shenjat e para të plakjes

VLERËSIMET

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Be the first to review “Intensive Lifting Serum”