Oil control balancing serum

4780 LEK

Serum i lehtë balancues I cili i jep lëkurës përfitime të shumta në lëkurë. Vepron sëbashku me lëkurën për të rregulluar prodhimin e yndyres, zvogëluar pamjen e poreve dhe kontrolluar shkëlqimin njëkohësisht e qetëson atë.

Sasia
30 ml
Shto ne listën e dëshirave
Shto ne listën e dëshirave
all-skin
Anti-dark spot
cream
night

REZULTATET

 • Ngushton dhe zvogelon dukshëm poret
 • Qetëson dhe zbut
 • Lë pas lekurën e butë, me pamje mat
 • Lëkurë e balancuar, e pastër & e qetë
 • Zvogëlimin e shenjave të pucrave
 • Qetësimin dhe hidratimin e lëkurës
 • Vënien nën kontroll të prodhimit të yndyrës dhe shkëlqimit
 • Pa përmbajtje: ruajtës artificial – aromë – ngjyrues – derivate shtazore
 • Testuar dermatologjikisht.
CM-Glucan, Aktiv Rafinues i Poreve, Esktrakt Hithre, Matifikues

Në mëngjes dhe në mbrëmje, pas pastrimit me clarifying wash, apliko mbi fytyrë dhe qafë. Pëerhape butësisht, deri sa të përthithet. Shmang kontaktin me zonën delikate rreth syve. Më pas apliko apliko Mattifying Lotion.

PËRBËRËS AKTIV

Ekstrakt Hithre

 • Anti-inflamator
 • Regjës
 • Antibakterial

Aktiv Rafinues I Poreve

Nje reshire e cmuar mjekesore e bazuar ne mastiha, reshire aromatike nga pemet Lentisk, homogjene teishullit Chios ne Greqi. Historikisht e kerkuar per vetite anti-bakteriale, antifungale, anti-inflamatore dheanti-oksiduese. Eshte perdorur per gjenerata ne produkte mkujdesi te lekures per vetite purifikuese dheregjese.Ky perberes I Skincode Essentials S.O.S oil control’s zbeh pamjen e poreve te zmadhuara, I pastronthellesisht ato dhe njetrajteson siperfaqen e lekures.

VLERËSIMET

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Be the first to review “Oil control balancing serum”