Filter
 • Cellular Anti-Aging Sheet Mask Cellular Anti-Aging Sheet Mask Shikim i shpejtë
  Add to Wishlist
  • Cellular Anti-Aging Sheet Mask Cellular Anti-Aging Sheet Mask Shikim i shpejtë
  • Cellular Anti-Aging Sheet Mask
  • 6950 LEK
  • Maskë që ju jep rezultate të menjëhershme të një trajtimi fytyre Spa. Përmban një eliksir potent me efekt botox, duke zbehur vijat e rrudhat, ndërkohë stimulon prodhimin e faktorëve të dobishëm për lëkurën duke e lënë atë të relaksuar dhe rrezatuese. Përmban kompleksin unik ACR, për rigjenerimin e qelizave dhe nxitjen e një lëkure rinore.
  • Shto në shportë
 • Cellular Extreme Moisture Mask Cellular Extreme Moisture Mask Shikim i shpejtë
  Add to Wishlist
 • Cellular Recharge Age-Renewing Mask Cellular Recharge Age-Renewing Mask Shikim i shpejtë
  Add to Wishlist
  • Out of Stock
   Cellular Recharge Age-Renewing Mask Cellular Recharge Age-Renewing Mask Shikim i shpejtë
  • Cellular Recharge Age-Renewing Mask
  • 8150 LEK
  • Maske që rikarikon lëkurën për rigjenerim dhe rrezatim. Dukshëm transformon lëkurën, për një pamje rrezatuese dhe perfekte. Kombinimi unik i mikro-copëzave të zinkut, bakrit dhe magnezit ndihmojnë në rikarikimin e lëkurës me energji, duke nxitur rigjenerimin, kthimin e rrezatimit dhe duke lënë lëkurën të shndritshme si kurrë më parë.
  • Read more
 • Extra Gentle Skin Resurfacing Cream Extra Gentle Skin Resurfacing Cream Shikim i shpejtë
  Add to Wishlist
 • Lifting Moisture Mask Shikim i shpejtë
  Add to Wishlist
  • Out of Stock
   Lifting Moisture Mask Shikim i shpejtë
  • Lifting Moisture Mask
  • 3870 LEK
  • Maskë e kristaltë e cila menjëhere i jep energji, hidratim dhe tonifikim lëkurës se lodhur. Pas vetëm 10 minutash lëkura freskohet, tërhiqet, forcohet dhe bëhet më rrezatuese. Për efekt ekstra freskues, ruaje në frigorifer.
  • Read more
 • Overnight brightening mask Shikim i shpejtë
  Add to Wishlist
  • Overnight brightening mask Shikim i shpejtë
  • Overnight brightening mask
  • 5700 LEK
  • Maskë zbardhuese e mëndafshtë, ushqyese por e lehtë, me formule inovatore gel-krem, përthithet nga lëkura sa e prek atë. Përmban kompleks unik të derivuar nga 7 bimë alpine dhe Vitamin B3 (Niacinamide) për të zbardhur dhe zbutur pamjen e lëkurës gjatë natës. E pasuruar me anti-oksidues që ndihmojnë lëkurën në zbehjen e shenjave të plakjes
  • Shto në shportë
 • Pore Refining Mask Shikim i shpejtë
  Add to Wishlist
  • Pore Refining Mask Shikim i shpejtë
  • Pore Refining Mask
  • 4580 LEK
  • Maskë me argjil të bardhë e dizenjuar për lëkurë të yndyrshme dhe mikse. Ndihmon që të pastrojë poret nga papastërtitë dhe të përthithë yndyrën e tepërt. Përmban një përbërës biotech të derivuar nga bimet me veti anti-bakteriale, anti-inflamatore dhe efekt ngushtues tek poret dhe lëkura.
  • Shto në shportë