Filter
 • Sun Protection Face Lotion SPF 50+ Sun Protection Face Lotion SPF 50+ Shikim i shpejtë
  Add to Wishlist
  • Sun Protection Face Lotion SPF 50+ Sun Protection Face Lotion SPF 50+ Shikim i shpejtë
  • Sun Protection Face Lotion SPF 50+
  • 3930 LEK
  • Krem mbrojtës i lehtë me spektër të gjerë UVA/UVB mbron lëkurën e fytyrës ndaj rrezeve UV. Gjithashtu mbron lëkurën nga stresi oksidues, irritimet e lëkurës dhe djegies nga dielli. Formulim pa vaj dhe rezistent ndaj ujit, stimulon mekanizmat mbrojtëse dhe riparuese të lëkurës. Gjithashtu hidraton lehtë lëkurën dhe e mban atë të butë.
  • Shto në shportë