Filter
 • 24h vitalizing lift serum-in-oil 24h vitalizing lift serum-in-oil Shikim i shpejtë
  Add to Wishlist
  • 24h vitalizing lift serum-in-oil 24h vitalizing lift serum-in-oil Shikim i shpejtë
  • 24h vitalizing lift serum-in-oil
  • 5980 LEK
  • Ky formulim inovativ serum-në-vaj ofron përfitimet e një serumi aktiv me komfortin e vajrave thellësisht ushqyes, të pasur në acide yndyrore omega 3 dhe 6 për të bërë lëkurën të butë si mëndafsh. Vaji i cmuar Jojoba dhe Susami sëbashku me kompleksin e Piperit Sichuan lifting, hidratojnë dhe rigjenerojnë lëkurën përgjatë 24h. Lëkura duket më e liftuar, shenjat e para…
  • Shto në shportë
 • Brightening total clarity serum Shikim i shpejtë
  Add to Wishlist
  • Brightening total clarity serum Shikim i shpejtë
  • Brightening total clarity serum
  • 5700 LEK
  • Serum i lehtë & hidratues, i formuluar me Vitamin B3 dhe një kompleks të derivuar nga 7 bimë alpine për të trajtuar zonat që shfaqin shenja pigmentimi dhe imperfeksione të tjera. Përdoret sëbashku me brightening day cream spf15 për të minimizuar pamjen e njollave të errta.
  • Shto në shportë
 • Cellular Hydro-Peel Serum-In Essence Shikim i shpejtë
  Add to Wishlist
  • Cellular Hydro-Peel Serum-In Essence Shikim i shpejtë
  • Cellular Hydro-Peel Serum-In Essence
  • 8990 LEK
  • Serum hidratues dhe perfeksionues I cili nuk ngjit dhe e lë lëkurën e hidratuar, të butë dhe të freskët. I pasur në përbërje me 5% Acid Laktik dhe një 'peeling' të lehtë tri-peptidesh për rigjenerimin e lëkurës. Formula inovative bën të mundur rivitalizimin e qelizave dhe ndihmon në përmirësimin e lekurës së lodhur, jo të njëtrajtshme dhe me rrudha. Serumi…
  • Shto në shportë
 • Cellular Overnight Restoration Oil Shikim i shpejtë
  Add to Wishlist
  • Out of Stock
   Cellular Overnight Restoration Oil Shikim i shpejtë
  • Cellular Overnight Restoration Oil
  • 10500 LEK
  • Vaj restorativ I cili përmirëson lëkurën tuaj gjatë kohës që flini. Kjo përzierje e fuqishme e vajrave omega përthithet menjëherë dhe ndihmon në rritjen e elasticitetit dhe shkëlqimit të lëkurës. I pasur me Krunde Orizi , Vaj Tamanu dhe Omega3 ndihmon në rigjenerim ndërkohë që rrit elasticitetin.
  • Read more
 • Cellular Perfect Skin Capsules Shikim i shpejtë
  Add to Wishlist
  • Cellular Perfect Skin Capsules Shikim i shpejtë
  • Cellular Perfect Skin Capsules
  • 11500 LEK
  • Ky serum lluksoz dhe i mëndafshtë është një përzierje e fortë anti-oksiduesish, që mbrojnë lëkurën nga radikalet e lira dhe përmirëson elasticitetin e lëkurës. Stimulon, rigjeneron dhe qetëson lëkurën. Kur aplikohet, lëkura do ndihet e butë, e mëndafshtë
  • Shto në shportë
 • Cellular Power Concentrate Cellular Power Concentrate Shikim i shpejtë
  Add to Wishlist
  • Cellular Power Concentrate Cellular Power Concentrate Shikim i shpejtë
  • Cellular Power Concentrate
  • 11900 LEK
  • Ky trajtim intensiv rinues përmban 5-fishin e përqëndrimit të Kompleksit ekskluziv ACR G2 që ndodhet në produktet e kujdesit ditor të koleksionit Skincode Exclusive. Është një përforcues i fuqishëm i procesit të rigjenerimit qelizor i cili ngadalësohet me kalimin e viteve. Është ideal për një lëkurë të dehidratuar që tregon shenja të plakjes, pasi përmban një sërë përbërësish që hidratojnë,…
  • Shto në shportë
 • Cellular Wrinkle Prohibiting Serum Shikim i shpejtë
  Add to Wishlist
 • Oil control balancing serum Shikim i shpejtë
  Add to Wishlist
  • Oil control balancing serum Shikim i shpejtë
  • Oil control balancing serum
  • 4780 LEK
  • Serum i lehtë balancues I cili i jep lëkurës përfitime të shumta në lëkurë. Vepron sëbashku me lëkurën për të rregulluar prodhimin e yndyres, zvogëluar pamjen e poreve dhe kontrolluar shkëlqimin njëkohësisht e qetëson atë.
  • Shto në shportë