Cellular Power Concentrate

11900 LEK

Ky trajtim intensiv rinues përmban 5-fishin e përqëndrimit të Kompleksit ekskluziv ACR G2 që ndodhet në produktet e kujdesit ditor të koleksionit Skincode Exclusive. Është një përforcues i fuqishëm i procesit të rigjenerimit qelizor i cili ngadalësohet me kalimin e viteve. Është ideal për një lëkurë të dehidratuar që tregon shenja të plakjes, pasi përmban
një sërë përbërësish që hidratojnë, ushqejnë dhe mbrojnë nivelin e hidratimit duke lënë pas një lëkurë të rafinuar, rrezatuese dhe më rinore.

Sasia
30 ml
Shto ne listën e dëshirave
Shto ne listën e dëshirave
all-skin
Anti-dark spot
cream
night

REZULTATET

 • Lëkura duket më e shëndetshme & rrezatuese
 • Lëkura menjëherë duket më e mbushur, rigjallëruar & shëndetshme
 • Ofron hidratim për një kohë të gjatë
 • Lëkura të lodhura, të stresuara
 • Rivitalizimin dhe hidratimin e lëkurës
 • Rigjenerimin qelizor dhe forcimin e lëkurës
 • Luftimin në mënyrë aktive të procesit të plakjes
 • Pa Paraben
 • Aromatizues pa-alergen
 • Kompleks ACR G2
 • Testuar dermatologjikisht
 • Nuk testohen tek kafshët
Kompleks ACR G2, Matric hidratuese, Tripeptide, Acid hilauronik, Alga të kuqe, Vitamin C

Përdoret si trajtim intensiv duke ju bashkangjitur regjimit egzistues për kujdesin e lëkurës. Apliko disa pika mbi fytyrë dhe qafë të pastër në mëngjes dhe në darkë për 6-8 javë, ose aq herë sa të jetë e nevojshme për lëkurën. Më pas apliko hidratuesin e përshtatshëm Skincode.

PËRBËRËS AKTIV

Acid Hilauronik

 • Super hidratues

Alga të kuqe

 • Rigjeneron lëkurën

Vitamin C & E

 • Antioksidues
 • Zbardhues
 • Nxit Kolagjenin

Kompleksi ACR

Perbere nga Syn-Tacks dhe Lipobelle Soyaglycone ® Syn®-Tacks është një përzierje e Tri-Peptid & Tetra-Peptid-7, që rrisin komunikimin qelizor & përmirësojne ushqyerjen epidermiale për të zvogeluar rrudhat, rritur tonicitetin e lëkurës & fortesine & per te përmirësuar qëndrueshmërine lëkurës. Soyaglycone është nxites I fuqishem natyral i kolagjenit që depërton thellë në lëkurë & është përfshirë në preparat lipozomal. Ofron lifting te dukshem & zvogëlon pamjen e vijave dhe rrudhave. Studimet tregojnë përmirësim të dukshëm në kompaktësinë, reduktimin e rrudhave & një rritje të tonicitetit & qëndrueshmërine se lëkurës.

VLERËSIMET

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Be the first to review “Cellular Power Concentrate”