Cellular Wrinkle Prohibiting Eye Contour Cream

6750 LEK

Krem anti-rrudhë për zonën e syve I cili stimulon sintezën e keramideve, rigjeneron lëkurën e lodhur, zbeh rrathët e errët dhe njëkohësisht zvogëlon enjtjen rreth syve. Mbron lekurën nga ndotësit e ambientit që mund të përshpejtojnë shenjat e dukshme të p

Sasia
15 ml
Shto ne listën e dëshirave
Shto ne listën e dëshirave
all-skin
Anti-dark spot
cream
night

REZULTATET

 • Zbeh shenjat egzistuese të plakjes
 • Rigjeneron lëkurën e lodhur
 • Zbeh rrathët e errët & c’ënjt borsat poshtë syve
 • Lëkura mbetet e butë & rrezatuese
 • Zbehjen e shenjave ekzistuese të plakjes
 • Rigjenerimin e lëkurës së lodhur
 • Zbehjen e rrathëve të errët dhe qetësimin e borsave poshtë syve
 • Pa Paraben
 • Aromatizues pa-alergen
 • Kompleks ACR G2
 • Testuar dermatologjikisht
 • Nuk testohen tek kafshët
Kompleksi ACR G2, Kafeinë, Vaj jojoba, Ekstrakt i pemës së Frashërit, Provitamin B5

Në mëngjes dhe në darkë, butesisht apliko rreth konturit të syve me gishta.

PËRBËRËS AKTIV

Ekstrakt I pemës të Frashërit

 • Ndihmon në forcimin vascular

Kafeine

 • Detoksifikon
 • Zvogelon fryerjen
 • Zvogelon depozitat e dhjamit

Provitamin B5

 • Anti-inflamator

Vaj Jojoba

 • zbutës natyral

Kompleksi ACR

Perbere nga Syn-Tacks dhe Lipobelle Soyaglycone ® Syn®-Tacks është një përzierje e Tri-Peptid & Tetra-Peptid-7, që rrisin komunikimin qelizor & përmirësojne ushqyerjen epidermiale për të zvogeluar rrudhat, rritur tonicitetin e lëkurës & fortesine & per te përmirësuar qëndrueshmërine lëkurës. Soyaglycone është nxites I fuqishem natyral i kolagjenit që depërton thellë në lëkurë & është përfshirë në preparat lipozomal. Ofron lifting te dukshem & zvogëlon pamjen e vijave dhe rrudhave. Studimet tregojnë përmirësim të dukshëm në kompaktësinë, reduktimin e rrudhave & një rritje të tonicitetit & qëndrueshmërine se lëkurës.

VLERËSIMET

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Be the first to review “Cellular Wrinkle Prohibiting Eye Contour Cream”